1 / 7
Velosiped GT Avalanche
400 €
Цената не е фиксна
06.10.2022 13:58

Кавадарци / Кавадарци

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava
GT 27.5er
Ram L
Ful shimano deore 3x10
Hidraulicni kocnici so novi plocki
Viluska Sr suntour so lockout
Gumi continnental

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
078224170
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам