1 / 7
Oprema za igroteka- LAVIRINT, TARZANKA
3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.06.2022 13:12

Битола / Битола

Se prodavaat 2 lavirinti i tarzanka za EKSTRA CENA 3500e KOMPLET

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Се продава од:

ANA
Потврден огласувач
076477814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам