1 / 1
Aparmani,Sobi,Studia,Stanovi
По Договор
30.11.2022 23:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

38 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Iznajmuvanje na smestuvacki kapaciteti.vo
1.2 ili 3 krevetni studia(lezai,kujnicka,kupatilo,balkonce)
2.1-2-3 krevetni sobi(so mini.kunja i kupatilo i dvor)
3.Lux apartmani vo centar i von centar,dnevna,kunja,spalna,kupatilo-extra opremeni so kapacitet do 4 osobi

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ljupco
Потврден огласувач
075439920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам