1 / 3
KUPUVAM BUGARSKI VOZILA
По Договор
15.05.2022 00:03

Битола / Битола

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KUPUVAM VOZILA ZA DELOVI SO STRANSKI TABLI OD 300eu DO 3000eu..PONUDETE NA BROJOT VO PORAKA ILI NA VIBER SO SLIKI I CENI..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

OGLAS
Потврден огласувач
071313290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам