1 / 4
Dijaboli 7.62 mm pcp дијаболи
1.300 МКД
03.07.2022 13:07

Охрид / Охрид

Prodavam dijaboli 7.62 mm slug mnogu precizna i stabilna dijabola za dolgo rastojanie ..

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

////——////
Потврден огласувач
078318556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам