Rabota
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.04.2022 02:18

Карпош / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Добро

Baram rabota

Iskusen vozac
Kategori. B.C.E.D
070265700

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
070265700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам