1 / 9
Kamionski gumi 215 75 R17.5
100 €
Цената е фиксна
26.05.2022 07:45

Штип / Штип

Se prodavaat 4 kamionski gumi 215 75 R17.5, vo dobra sostojba. Cena za site 100€ Info na 077738375

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
077738375
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам