1 / 12
SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi
По Договор
05.02.2023 14:49

Прилеп / Прилеп

Марка:

Ssangyong

Модел:

REXTON

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Zvonete samo na ovaj broj :
078 / 260 / 477
078 / 260 / 477
078 / 260 / 477

Delovi za SSANGYONG Rexton 2.7 Xdi 163 ks Avtomatik

Zvonete samo na ovaj broj :
078 / 260 / 477
078 / 260 / 477
078 / 260 / 477

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xXx
Потврден огласувач
078 - 590 - 915
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам