1 / 9
iPhone 12 Kako Nov Garancija Vili Mobile
569 €
16.04.2022 12:56

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iPhone 12

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

-Se prodava,,Apple iPhone 12,,Full Paket
Fabricka sostojba kako Nov
Bez nikakvi Zabeleski so Garancija
>Mozi da se vidi i testira na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple iPhone XS Max Kako Nov Vili Mobile

1 €

Apple iPhone 11 Fabricka Sostojba Kako Nov

449 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам