1 / 9
Nov kompjuter i5 11generacija
71.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.05.2022 23:20

Ѓорче Петров / Скопје

Nov kompjuter i5 11generacija MB GIGABYTE Z490 GAMING X, CUP INTEL I5-11400F BOX RAM 8GB DDR4 KINGSTON HYPERX FURY 3200MHz SSD ADATA XPG 512GB SX6000 LITE M.2 NVMe VGA ASUS TUF GTX1660 TI 6GB GDDR6 CASE LC-POWER BADGE X 650W 80+ BRONZE

kompjuterot e kupen 1700 evra i ne e koristen voopsto

070 439 685
070 439 685
070 439 685
070 439 685

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Куќишта

Се продава од:

Maestro
Потврден огласувач
070912014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам