1 / 9
Pioneer sa610 blu series
130 €
Цената е фиксна
04.07.2022 12:12

Ѓорче Петров / Скопје

Pojacaloto e vo ispravna sostojba so originalnite tranzistori 2x45w na8 oma. Proizveden 1977 god. 6.5kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Dime
Потврден огласувач
070293542
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам