1 / 10
Volvo euro 5 440 Prikolicar
18.000 €
04.01.2023 19:41

Штип / Штип

Volvo euro 5 440ka prikolicar
2007 God
Smeneto lamela, solidni gumi
Nema reg
Moze samo kamion so ili bez kontejner

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
076424008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам