1 / 5
Renault Modus 1.2i
3.000 €
10.07.2022 22:12

Струга / Струга

Марка:

Renault

Модел:

Modus

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Renault Modus 1.2i na top sostojba novi gumi
Info na 073333600

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Taulant
Потврден огласувач
070585819
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам