1 / 8
AUDI A6 1.9 tdi 110ks
2 €
01.07.2022 09:15

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo super sostojba motor menac dobri prednica stegnata zdrava karoserija dobri gumi reg cela godina

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Boka
Timnjanik
Потврден огласувач
078218011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам