1 / 7
Se izdava namesten stan vo 8-mi noemvri
1 €
25.06.2022 15:29

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1989

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Jna br.32

Се издава стан 60 квадрати со локација во населба 8ми ноември. Одговара за студенти и фамилија, вселив oд 01 јули. Контакт за подетални информации во порака или тел.078402323.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

i
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам