1 / 5
Најнов Android 11 tv box 4/32 со IPTV
3.400 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
24.05.2022 08:08

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

✔ Еден од најдобрите боксови на пазарот со вклучен најнов Андроид 11

✔ Претходно инсталирани апликации за гледање сите Тв канали од сите региони на Балканот(Аrena,Sport Club, Eurosport, Tring Sport, HBO, Cinemax, Cinestar,Pink,канали за возрасни,документарни,детски,сите државни канали,...) и Светот

✔ Каналите за гледање ТВ не се преку Коди билдови или слични апликации со бесплатни плејлисти

📺 Вклученa е посебна апликација со повеќе сервери со посебни платени плејлисти со над 20000 канали,која има можност за обнова на листите.

✔ Серверите и плејлистите бесплатно ќе бидат обновувани по потреба.

📺 Инсталирани апликации за гледање филмови и серии со превод

✔ Единствено што ви треба е добар интернет со барем 10mb/s

Испораката на пратката е по карго за 24h било каде во Македонија.

Спецификации:

OS: Android 11

- CPU: Rockchip RK3318 Quad-Core 64bit Cortex-A53
- GPU: Penta-Core Mali-450
- RAM: 4GB
- ROM: 32GB
- Bluetooth version: 4.0
- Network: WiFi 802.11 a/b/g/n (2.4GHz-5.8GHz), RJ45 (10/100Mbps)
- Supported memory cards: up to 64GB
- Video output: 1 x HDMI 2.0a supports up to 4K@60fps
- Video decoder formats: VP9, H.265, H.264, MPEG 1/2/4, VC-1, VP6, VP8
- Audio formats: MP3, AAC, WMA, FLAC, OGG, WAV, DDP, HD, APE
- Image formats: HD JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF
- Hard disk file system: FAT16, FAT32, NTFS
- Ports: HDMI 2.0a, USB 3.0, USB 2.0, TF card, RJ45, AV, DC 5V, SPDIF
- OSD languages: English, French, German, Spanish, Italian, and other multilateral languages

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Андроид уреди

Се продава од:

Enjoy TV
Потврден огласувач
079392948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам