1 / 5
JUST ONE 60ml Tecnost Tecnosti za Vape i elektronski cigari
400 МКД
23.09.2022 22:59

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Vo dva vkusa
Migos Moon - Orange&Fruit Blend
Hippie Trail - Lemon Lime&Fruit Blend

60ml 3mg nikotin
70%VG
30%PG

cena 400 den 60ml

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Се продава од:

eJuiceMK
nas.Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Lemon Twist - 60ml Tecnost za Vape Elektronska Cigara

200 МКД

Cloud Juice Plus - 60 ml Beznikotinski Tecnosti za Vape

400 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам