1 / 8
Fiat ULYSSE 2.2 JTD 2004god 94kw
1 €
10.05.2022 12:26

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Ulysse

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

94 kw / 128 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Voziloto e vo odlicna sostojba!
Moze da se vidi vo sekoe vreme!
Tel za kontakt 071/441-444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOSTRUJA 2022
slavco stojmenski br 50
Потврден огласувач
071441444
Испрати Е-маил до огласувачот

Ford Fiesta 1.4 benzin 59KW 2008god so klima

1 €

Lancia Delta 2.0 mjet 170k.s 121kw 2010god

4900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам