1 / 4
Чист уред
1 €
21.03.2022 16:02

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

Galaxy M31

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

128 ГБ складиштето 64 МП камери софтверот за препознавање лица читател на отпечатоци Четири различни камери се е активно

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

SVF Design
marshall tito stip
Потврден огласувач
77681066
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам