1 / 2
Четка за чистење венецијански ролетни
250 МКД
21.03.2022 16:19

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам 10 количини четки за чистење венецијански ролетни за 3000 ден.
1бр. 300 ден.
samo javite na ovoj broj:
076 913 947
076 913 947

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Duki
Потврден огласувач
078408704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам