1 / 6
Ekstra ATV
2.900 €
27.04.2022 14:49

Кичево

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2002

Модел:

Polaris

Километри:

15000

4x4 avtomatik 2t 400cc na italijanski tabli

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
078433836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам