1 / 9
Audi Q7
12.000 €
08.08.2022 17:00

Струга / Струга

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kontakt samo na 071 669 444.
Prodavam Q7 vo odlicna sostojba. Napraveno servis vo Audi. Registriran so zelen karton. Poseduva full oprema doaga so letni i zimski gumi.
071 669 444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Анѓелко
Потврден огласувач
076749052
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам