1 / 5
Се продава куќа со дворно место 936м2
1 €
11.09.2022 19:55

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

936 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Илинденска бр.18 Кичево

Куќата се наоѓа на мирна локација во центарот на град Кичево во близина на гимназијата и Хотел Кичево. Местото поседува маркица за градба од 300м2 (п+2п+п) со чист имотен лист.
Подетални информации на телефонскиот број:070397628

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
78630495
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам