1 / 1
Се продава чизма за имобилизација на скочен зглоб
3.800 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
21.03.2022 19:13

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава нова чизма за имобилизација на скочен зглоб.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Kliment
Потврден огласувач
078979886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам