1 / 5
***Iphone X ***
16.500 МКД
11.04.2022 13:00

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

X

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Се продава Iphone X 64GB, прв сопственик.
Телефонот e максимално зачуван, работи на сите мрежи.
Користен со заштитно стакло од прв ден.
(кутија, полнач)
Со телефонот следува и заштитна маска.
Battery health 100%
Без замени.
Повеќе инфо 078-429-000

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078429000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам