1 / 4
Se prodava ili menuva za telefon
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2022 01:28

Битола / Битола

Se prodava cena 6000denari vo ispravna sostojba donesen e od germanija prginal tezok okulu 20kg e baterija drzi full kako od prodavnica dali e vozen 4 5 km kako nov mozna e zamena za dr raboti inf 077910586

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Tino
Потврден огласувач
077910586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам