1 / 5
APPLE IPAD 16GB WIFI
2.500 МКД
Цената е фиксна
22.03.2022 08:48

Аеродром / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

APPLE IPAD 16GB WIFI Malku napuknato staklo se si raboti bes nikakov problem baterija drzi cela nedela

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078445663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам