1 / 4
Детско седиште / Detsko sediste za kola, Chicco Gro Up 123
4.000 МКД
Цената е фиксна
22.03.2022 08:51

Богданци / Гевгелија

Испраќам по карго    

ПРОДАДЕНО!

Цена - 4.000,00 денари.

Малку користено. Нема никакви оштетувања, никакви знаци на амортизација и не е валкано.

Лесно за монтажа. Се навалува.

Купено ново 8.000,00 денари.

Праќам по карго, уредно спакувано, со комплет документација и упатства што одеше со него.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Се продава од:

Трајче Тодоровски
Потврден огласувач
071379990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам