Vrabotuvame vozac na kamion i viluskar so "C" kategorija
1 €
29.08.2022 08:05

Битола / Битола

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Eko Selekt DOO Bitola vrabotuva lice so vozacka dozvola "C" kategorija za rabotni obvrski:
- Vozenje na kamion vo granicite na RM
- Vozenje na viluskar vo ramki na magacinot

Osiguran, polno rabotno vreme.

Za poveke informacii javete se na: 075/270-307
Za poveke informacii javete se na: 075/270-307
Za poveke informacii javete se na: 075/270-307

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kontakt
Потврден огласувач
077606000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам