1 / 1
СЕ ПРОДАВА КОМБЕ
3.200 €
27.06.2022 09:02

Струга / Струга

СЕ ПРОДАВА КОМБЕ MERCEDES ГОДИНА НА ПРОИЗВОДСТВО 1997
ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ:070-261-319

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

даниела
Потврден огласувач
070385598
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам