1 / 2
Отпорници за лед светла (бришење на грешка)
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.03.2022 11:26

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Отпорници за лед светла
12V
0.29A
3.5W

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078982787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам