1 / 8
BMW E60 525D 2004 GOD FULL OPREMA
1 €
14.05.2022 16:15

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Марка:

BMW

Модел:

M 5

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam E60 525D 2004 God Full oprema.Zelen karton.Dva kluca.Kolata e bez mana.Moze i zamena so pomali koli.Za podetalni infomacii barajte samo na ovoj broj:070508159
070508159
070508159
070508159
070508159

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
070215288
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам