1 / 3
Ранец за носење бебе Neonato Tucano
2.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.06.2022 15:28

Аеродром / Скопје

Се продава ранец за носење бебе, за пешачење/планинарење, со метална алуминиумска основа, со настрешница за сонце и провидна церада за дожд.
Ранецот е малку користен, одлично сочуван, без оштетувања.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
071220555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам