1 / 8
Daewoo Nubira 2.0
1.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.05.2022 09:04

Валандово

Марка:

Daewoo

Модел:

Nubira

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

98 kw / 133 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Daewoo od prv sopstvenik, voziloto ja poseduva kompletnata oprema za toj model. Redovno e servisirana i zacuvana maksimalno (garazirana)
Klima
Elektrika na prozorci
Novi gumi, nov akumulator itn.
(registracijata e istecena)
Koj e za domakinsko vozilo, neka poveli :)

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Tamara
Потврден огласувач
078800133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам