1 / 1
детско седиште за велосипед
2.500 МКД
11.04.2022 15:12

Скопје Центар / Скопје

детско седиште за велосипед за багажник до 22 кг

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071200593
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам