1 / 3
SAMSUNG A715F / A71 комплет со рамка (OLED)
3.800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.09.2022 15:55

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

НЕМА НА ЗАЛИХА!!!!

* Екраните се помали во однос на оригиналот во видлива површина но не се заприметува многу истотака имаат подобра слика и од оригиналот бидејќи се OLED.
* Fingerprint и останатите сензори можат да си функционираат нормално како кај оригиналот.
* Цената се однесува за само ЕКРАН СО РАМКА, за монтажа плус 600ден.

- Само стакло за репарација на екран орг со OCA стикер - 350 ден.

* Бесплатна испорака за нарачки над 2000ден.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам