1 / 5
Moto oprema pantaloni kozni full leather
55 €
Цената е фиксна
30.03.2022 16:49

Куманово / Куманово

Prodavam moto pantaloni od brendot SAFE R , so fulll protektori, full leather.
Broj 48
Poveke info na tell

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Пантолони

Се продава од:

P.M
Потврден огласувач
070522443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам