1 / 11
New KTM MTB 2021
По Договор
08.07.2022 01:28

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

NEW..KTM 2022.. PEAK AIR 29''FULL XT RAM.L..Price.fiks 1250eu..tel..070-581-670..🚴‍♀️🚵‍♂️👌🌞🌻

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Second Hands
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам