1 / 12
FORD FOCUS 1.6TDCI 109KS 2009G FABRIKA
4.450 €
Денес 09:56

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2022

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

🆕️FORD FOCUS 1.6TDCI 109KS 2009G🆕️
🔥🔥🔥CENA 4450E🔥🔥🔥
☎️☎️☎️078236950☎️☎️☎️
❄🧊KLIMA🧊❄
🔵ELEKTRIKA NA PROZORI
🔵KOMAMDI NA VOLAN
🔵RADIO CD MP3 USB AUX
🔵ISOFIX SEDISTA
🔵BORD
🔵TEMPOMAT

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077882458 078236950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам