1 / 9
Viluskar Heli 25 2014 Kubota Diesel
По Договор
04.11.2022 13:00

Гостивар / Гостивар

070/326-851
Prodavam Viluskar Heli so Kubota motor
-2,5t nosivnost
-2014 Godina na proizvodstvo
-Donesen od CH
-2400 Rabotni Sati
-Triplex ( vleguva vo kontenjer)
-Komanda za Levo i Desno
-Diesel Kubota motor
-Servisiran
-Novi Polni Gumi.
Vo perfektna sostojba.
Cena po Dogovor.
Ne odgovaram na SMS poraki samo na povik 070/326-851.

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Viluskar
Потврден огласувач
070326851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам