1 / 5
Prodavam vnatresni vrati polovni
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.12.2022 23:26

Битола / Битола

Prodavam vnatresni vrati 6- bez kasi od koj
4-vrati so staklo po cena od 800den/parce
1- vrata e od siber 500den i
1- vrata obicna 500den.
Tel. 074/202-664 Koko

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

KOKO
Потврден огласувач
075697770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам