1 / 3
Разни SSD, Hard Disk 2,5" 3,5", Micro SD
По Договор
27.06.2022 14:21

Аеродром / Скопје

SSD:
Сите SSD се продадени.

HDD:
2,5"
Toshiba Thin 500GB - 800 денари

3,5"
WD Blue 500GB - 700 денари
Toshiba 1TB - 1200 денари
Toshiba P300 1TB - 1200 денари

Sandisk Extreme Pro 128GB Micro SD - нови неотпакувани 1500 денари парче

Сите хард дискови и ссд се користени, за SMART статус пишете ми на вибер. Само Скопје, не праќам по карго.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Jani
Потврден огласувач
077631891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам