1 / 7
Bmw 320d 163ks e90
7.500 €
14.05.2022 12:01

Кратово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 320d 163ks. Oprema: M-paket branici. M-paket volan. Polukozni sedista. Parking senzori (napred,nazad). Aluminski bandazi so dobri zimski gumi. Zatemneti zadni stakla so Atest.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
079283261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам