1 / 6
Prodavam komplet nov kufer za motor Kappa
3.500 МКД
Цената е фиксна
14.09.2022 13:16

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov kufer za motor
Kappa cena 3500 den
Aerodrom Skopje
Info na 070/256-436 Tanja

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Се продава од:

Тanja
Потврден огласувач
070256436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам