1 / 3
Cummins,cumins, kamins 4BTAA39C
1 €
25.05.2022 18:24

Штип / Штип

Prodavam motor original Cummins model na motor 4BTAA39C
Motor so najdobri karakteristiki.
Site delovi se original I glanc Novi.
Tel.za poveke info..070 210 220

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

vvv
Потврден огласувач
077390100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам