1 / 12
Velosiped **GT - AVALANCHE **
250 €
28.06.2022 21:17

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava velosiped GT -Avalanche
Golemina Ram - S -
Trkala 26 "
Oprema Shimano DEORE XT
Cena 250 eur.
tel. za info 070 237 267
070 237 267

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070237285
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам