1 / 5
SE PRODAVA KUKA ZAD * UREDO*
25.990 €
14.08.2022 19:37

Битола / Битола

Број на соби:

3

Квадратура:

57 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

15 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

J. S

>Se prodava kuka vednas pozadi zdravstveniot dom JZU ( UREDO) vo strogiot centar na grado
>Kukata e na eden sprat 57 m2 + vizba 57m2
Garaza
>Kukata ima 3 sobi , kujna, kupatilo i terasa
>Kukata e uredena i vednas vselviva
>So mala investicija golema pridobivka.
>okolu cenata ima prostor za -DOGOVOR-

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Audi 6
Потврден огласувач
075953561
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам