1 / 8
Opel astra 2.0 turbo sport
3.200 €
08.11.2022 08:26

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

147 kw / 200 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Doneseno od CH bez nikakov vlog
Full servis
Komplet serviz prednica zadnica.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bejtulla
Gostivar
Потврден огласувач
072249320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам