1 / 3
Бандажи Бандаши Bandazi Bandasi Bandaži VW 5x112 15 челични
700 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 16:33

Градско / Велес

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Оригинал Фолксваген германски бандажи 15 5 х 112
Контакт вибер 070817050

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Krstee
Потврден огласувач
070817050
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам