1 / 3
Zadni amortizeri za Fiat Punto mk2
2.000 МКД
13.07.2022 11:25

Кичево

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Tип на делови:

Амортизација Амортизери

Prodavam zadni amortizeri za Fiat Punto mk2 ,marka TRW,model JGT282t. Vo ispravna sostojba. Cenata e za dvata.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Bajram
Потврден огласувач
078913622
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам